I edycja akcji THINK POSITIVE 2015

Akcja społeczna Think positive! powstała z myślą o pacjentach szpitali, którzy muszą zmierzyć się nie tylko ze swoją chorobą, ale też z przygnębieniem, strachem i zwątpieniem. Akcja ma na celu podniesienie chorych na duchu i motywowanie ich do walki o zdrowie, bo pozytywne nastawienie, co potwierdzają sami lekarze, ma istotny wpływ na skuteczność terapii. Duży wysiłek lekarzy, ich wiedza i doświadczenie, w połączeniu z pragnieniem powrotu do zdrowia pacjenta, sprawia, że pokonanie nawet najtrudniejszych chorób staje się możliwe.

Jerzy Płonka - niewidomy polski alpinista. Realizuje projekt pt. „Euro-Summits Adventure”, mający na celu zdobycie najwyższych szczytów wszystkich krajów Europy. Mimo swej niepełnosprawności - widzi jedynie 5% tego, co zdrowy człowiek - zdobył Mont Blanc (4810 m n.p.m. - najwyższy szczyt Alp i Europy).


Piotr Pogon – maratończyk, biegacz charytatywny, triathlonista, konsultant społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). Jako pierwszy człowiek w historii sportu, po onkologicznej resekcji płuca ukończył zawody triathlonowe na morderczym dystansie "Ironman" w Kalmar. Laureat nagrody National Geographic Traveler w kat. Wyczyn Roku 2011 za zdobycie najwyższego szczytu obu Ameryk - Aconcaqua z niewidomym przyjacielem. Instagram Feed

Organizator

 

Sponsor główny

 

Sponsor