THINK POSITIVE

AKCJA SPOŁECZNA W POLSKICH SZPITALACH

Z UDZIAŁEM NATALII PARTYKI, JERZEGO PŁONKI I PIOTRA POGONA

 

REGULAMIN AKCJI

 

 1. Organizatorem Akcji jest Agencja Face it!, z siedzibą w Warszawie (01-031), Al. Jana Pawła II 61 lok. 211, zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem 0000442280.

 2. Sponsorami Akcji są: firma medyczna Grena Ltd (sponsor główny), drukarnia Xerox Polska Sp. z o.o.

 3. Cel Akcji

Akcja polega na podarowaniu 100 szpitalom w całej Polsce wystawy zdjęć motywacyjnych z najtrudniejszych wypraw oraz momentów przełomowych w karierach sportowców biorących udział w akcji. Akcja ma na celu pomóc pacjentom w powrocie do zdrowia po trudnych operacjach oraz pokazaniu, że mimo chorób można odnosić sukcesy i spełniać marzenia.

 1. Zasady Akcji

 1. Do akcji zgłaszać się mogą placówki medyczne, pierwszeństwo mają placówki posiadające oddziały onkologiczne, chirurgiczne i torakochirurgiczne.

 2. Zgłoszenia należy dokonywać poprzez wypełnienie formularza na stronie www.thinkpositive.org.pl

 3. 100 placówek, które jako pierwsze zgłosi chęć wzięcia udziału w akcji otrzyma bezpłatną wystawę 5 zdjęć w formacie plakatów do umieszczenia na terenie szpitala w miejscu ogólnodostępnym dla pacjentów.

 4. Przystąpienie do akcji i udział w niej są bezpłatne.

 5. Koszty wydruku wystawy, przywieszek plakatów oraz dostawy do szpitali pokrywają Sponsorzy akcji.

 6. Organizator zapewni szpitalom bezinwazyjny system zawieszenia zdjęć - do samodzielnego montażu.

 7. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za miejsce, w jakim będzie umieszczona na terenie szpital wystawa ani za uszkodzenia ścian.

 8. Zgłoszenia będą przyjmowane od 24.11.2015 do 14.02.2016

 9. Organizator zastrzega sobie prawo do przyznania pierwszeństwa wybranemu szpitalowi w przypadku zgłoszenia w tym samym terminie.

 10. Organizator zastrzega sobie prawo do przedłużenia terminu zgłoszeń oraz zwiększenia liczby placówek mogących wziąć udział w Akcji

 1. Ważne informacje

 1. Szpitale zgłaszające się do Akcji zobowiązane są podać kontakt do osoby, która reprezentować będzie dany szpital.

 2. Osobą odpowiedzialną za realizację akcji po stronie Organizatora jest: Dorota Steliga,
  tel.: 22 119 51 59; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 1. Administratorem danych osobowych uczestników konkursu jest Sponsor, tj. Grena Ltd. z siedzibą w Londynie. Dane są przetwarzane w celu świadczenia usług drogą elektroniczną, prowadzenia działań marketingowych, przeprowadzenia konkursu, wyłonienia jego zwycięzców, ogłoszenia wyników i doręczenia nagród zwycięzcom. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Pani/Pana dane mogę być udostępniane innym podmiotom uprawnionym do ich przetwarzania na podstawie przepisów prawa. Jednocześnie administrator danych informuje, że Organizator ma prawo przetwarzać dane osobowe uczestników konkursu na podstawie zawartej ze Sponsorem umowy powierzenia do przetwarzania danych osobowych.